Przeprowadzki wg. usług

Reklama

  • kancelaria odszkodowawcza warszawa
  • profesjonalna skuteczna szybka pomoc w dochodzeniu odszkodowań kompleksowa obsługa prawna bezpłatna analiza

Przeprowadzki wg. miast

Przeprowadzki Regionami

Nowe firmy

Brak nowych firm

Znajdź firmę

Wpisz nazwę firmy

Artykuły

Dzień przeprowadzki

Po długich przygotowaniach wreszcie nadszedł wielki dzień – dzień przeprowadzki. Wstajemy wcześnie rano, pakujemy ostatnie drobiazgi i czekamy na firmę przeprowadzkową.

 

Troska o czas
Jeśli usługa nie została wyceniona kompleksowo, tylko do rozliczenia będziemy stosować stawkę godzinową ważne jest, by ograniczyć do minimum czas korzystania z samochodu transportującego meble poprzez dobre rozplanowanie trasy przejazdu i wcześniejsze zarezerwowanie blisko drzwi budynku miejsca do postoju samochodu.


Ostrożność przede wszystkim
Jeżeli to my przenosimy meble dbajmy o nasze ciało i nie dopuśćmy do powstania urazów w wyniku nieprawidłowego podnoszenia ciężarów. Pamiętajmy, że to kolana a nie kręgosłup powinny pracować podczas podnoszenia ciężkich przedmiotów. Znacznie wcześniej zadbajmy także o pomoc w przeprowadzce rodziny lub przyjaciół, gdyż do przenoszenia szczególnie ciężkich przedmiotów będziemy potrzebować kilku osób. Jeśli jednak przenoszeniem zajmuje się firma możemy także monitorować przebieg przedsięwzięcia i zwracać uwagę na to, czy pakunki są przenoszone z zachowaniem należytej ostrożności i z użyciem stosownych akcesoriów, jak bawełniane pasy czy szelki. Co prawda za uszkodzenia odpowiada firma i opłaca je ze swojego ubezpieczenia, ale z drugiej strony z pewnością zależy nam, by nasze sprzęty RTV czy ulubione meble dotarły na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie. Przed odjazdem sprawdźmy jeszcze, czy wszystko zostało zabrane.

 

Rozpakowanie rzeczy
Ta sama procedura bezpiecznego przenoszenia rzeczy z samochodu do nowego lokum powtórzy się, gdy już kierowca firmy przewozowej dotrze na miejsce naszego nowego zamieszkania. Dopilnujmy, by meble zostały ustawione tam, gdzie zaplanowaliśmy.

Wróć