Artykuły

Przeprowadzka pod miasto - czy warto?

 

            Budzimy się codziennie, a wśród blokowisk, czarnego dymu i zgiełku dochodzącego z budzącego się do życia miasta, ciężko nam rozpocząć dzień z uśmiechem na twarzy. W pogoni za innymi w biegu rozpoczynamy kolejny dzień naszej walki o przetrwanie. STOP!!! Przecież nie musi tak być.

 

Możemy codziennie rano budzić się wśród zieleni, śpiewu ptaków i ze spokojem wypić kawę na tarasie, obserwując tętniący życiem taniec motyli, ciężko pracujących pszczół oraz napawać się widokiem barwnych i pachnących kwiatów. 

 

Osiedle Ventana oazą spokoju

 

            Po ciężkim dniu spędzonym w pracy każdy marzy o odpoczynku. Wyjeżdżamy na urlop w miejsca, w których otaczać nas będzie naturalny krajobraz, a czas stanie w miejscu. To wszystko możemy mieć każdego dnia. Napawać się każdą porą roku pośród własnej oazy spokoju i ciszy. Przedmieścia dają nam możliwość bycia blisko ludzi, sklepów, szkół bez rezygnacji z przyjemności posiadania swojego własnego kawałka ziemi i domu. Osiedle Venta daje taką możliwość każdemu.

 Pośród luksusowych domów Ventana stworzył idealny świat, jako mini miasteczko.

 

Przeprowadzka pod miasto - czy warto?

 

            Analizując wszystkie za i przeciw wiele osób ucieka od hałasu miasta. Z przeprowadzanych w 2012 roku badań wynika, że szybkość życia w mieście powoduje wiele chorób i wysoką śmiertelność, a sytuacja stale się pogarsza. Najczęściej należą do nich choroby związane z sercem, które nie wytrzymuje pędu. Możemy temu zapobiec poprzez zmianę swoje życia na lepsze. Rezygnacja z miastowego zgiełku na rzecz natury i ciszy, będzie najlepszym rozwiązaniem, aby nasze organizmy mogły odzyskać siły. 

 

            Kolejnym czynnikiem decydującym o przeprowadzce jest prywatność. Wśród wielu ludzi różnego pokroju, możemy czuć się osaczeni i obserwowani. Musimy dostosować się do wielu warunków, czasem rezygnując z naszych potrzeb. Wieczór przy pełni księżyca, wśród kiełbasek pieczonych w ognisku. Miłośnicy ogrodu, którzy swoją pasję uprawiają w doniczkach na parapecie. Spotkania ze znajomymi w malutkich mieszkaniach w wieżowcu, gdzie brakuje świeżego powietrza.

 

            Zabawa z dziećmi jak granie w piłkę czy nauka jazdy na rowerze. To wszystko zabiera nam miasto, w którym życie toczy się wśród pracy i pieniądza.  Uwolnij siebie Już dziś korzystając z oferty http://www.ventana.pl sprawisz, że życie stanie się prostsze. Już dziś masz szansę uwolnić siebie, swoje pragnienia i potrzeby. Własna oaza pod Warszawą, to miejsce w którym dom stanie się prawdziwym domem. 

 

 

 

Wróć